Kadın 74. Bölüm Fragmanı

2 ay önce
Reklamlar

Reklamlar

Ünlü dizi Woman’ın ülkemize uyarlanarak ekranlara gelen Kadın dizisi yayınlandığı günden itibaren reyting mücadelesinde çok iyi yerlerde ve sırasını da korumaya devam ediyor. Salı akşamları Fox ekranlarında yayınlanan Kadın 74. bölüm fragmanı Tv ile aynı anda sitemize eklenmiştir. Yeni bölümünü heyecanla beklediğiniz Kadın yeni Bölümü ile 3 Aralık 2019 Salı akşamı kaldığı yerden devam edecek.

Kadın Fragman Yorumları;


Reklamlar

Nilgün: Arif adam gibi adamsın duruşun karizman arif karakterine can veren oyuncuya helal olsun bakışları hareketleri gururu 1970 lerin bıçkın deli kanlısı çok başarılı.

Şükran: Arif hiç hak etmedi bahar en kötü gününde yanında arif vardı olmadı bahar sana çok kızıyorum niye ümit verdin o zaman arife


Reklamlar

Nilgün: Yola çıkarken sarpla başroldü ilerleyen bölümlerde karaktere can veren oyuncuların başarısına göre roller ister istemez değişiyor arifte buna çok güzel örnek arife öyle can verdi ki arif bir anda kalbimize taht kurdu artık sarp ağzıyla kuş tutsa işim olmaz benim için arif bir numara

Ayşe: Adam başrol oyuncusu mu yardımcı oyuncu mu belli değil. En haklı o en haksız hareketlerle karşı karşıya kalan o. Böyle bir rolü nasıl kabul etti acaba?

Aynur: İğrenç Bir Fragman Arifin olmadığı Baharın Sarpla güldüğü izlenmez Çok yapmacık artık final yapın Böyle giderse bi Arif bi Sarp kimi kandırıyorsunuz ya… ya Arif’tir ya Sarp 2 li göstermekte Ne Demek ıyk geldi artık bi karar versin şu bahar


Reklamlar

Azra: İşin içinde Şirin varsa bu soru sorulacak sorumu? Tabii ki açacak ve ondan sonrada içinde olanı sağır sultana duyuracak.Ortalığı karıştırmak içinde elinde ne geliyorsa yapacak.

Özlem: Arif kim oluyor ya nikahı yok bir şey yok bahar arife giderse dahada bu diziyi izlemem asla

Aurika: Bu ne kabalık. Ne var sanki çocuklar Arif’i de seviyorsa. Zaten senin yerine geçtiği yok. Seni babaları olarak onuda Arif abileri olarak seviyorlar. Ama senin dersin Bahar. Ama sırf sen istiyorsun diye Bahar sana dönecek değil. Çocukları bahane etme. Zaten Ne Baharın nede Arifin çocuklarınla senin arana girmek niyeti yok. Babalarısın sonuçta. Onların buna saygısı var, fakat senin Baharın duygularına isteklerine zerre saygın yok. Arifte inşallah gitmez orada bekler Zaten daha Doruk’cukla görüşmedi. Kiminle nereye gitmek isteyeceği de çocukların bileceği iş. Seninle gitseler bile onların Arif abileriyle görüşmelerini engelleyemezsin.


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.