Kadın 30. Bölüm Fragmanı

10 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Ünlü dizi Woman’ın ülkemize uyarlanarak ekranlara gelen Kadın dizisi yayınlandığı günden itibaren reyting mücadelesinde çok iyi yerlerde sırasını korumaya devam ediyor. Salı akşamları Fox ekranlarında yayınlanan Kadın 30. bölüm fragmanı Tv ile aynı anda sitemize eklenmiştir.

Yeni bölümünü heyecanla beklediğiniz Kadın 30. Bölümü ile 22 Mayıs Salı akşamı kaldığı yerden devam edecek. Enver Bey yaptığı konuşmayla izleyiciden tam not almayı başardı. Sarp’ın yaşadığını öğrenen Enver şimdi ne yapacak?


Reklamlar

Şirin’in Alp’e ulaşma çabaları sonunda başı artık belaya girmiştir. Alp ise kendisine fotoğrafları getiren Levent’e ulaştığında işler iyice karışır. Şirin’e ulaşan Münir kendisini, anne ve babasını öldürmekle tehdit eder. Bahar karşı hissettiği duygular her geçen gün artan Arif onu elbisenin içinde gördüğünde daha da bir mutlu olur.Yayınlanan son fragmanda Şirin sonunda telefon ile de olsa Alp’e ulaşmayı başarıyor. Şirin kendisinden hiç beklenmeyecek şekilde Bahar’ın ve çocukların ölmediğini Alp’e sonunda söyleyebiliyor.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.